Je to jednoduché, zdravé  a chutné a prebieha to takto:

Náš šikovný personál vám pripraví čerstvé nápoje priamo vo vašich priestoroch  alebo vám ich už rovno prinesieme čerstvo odšťavené a naservírujeme na vašu akciu. Vybrať si môžete z našej ponuky alebo vymyslíme spolu niečo kreatívne a zaujímavé, vyladíme chute podľa vašich predstav.

Garantujeme vám, že váš event bude úspešný. Veď náš limit je vaša fantázia.

A nezabudnite, že naše ovocné šťavy neobsahujú žiadne prídavné látky (konzervačné látky, cukor, umelé farbivá, vodu, aromatické látky), iba čerstvé ovocie a zeleninu. Používame iba prvotriedne kúsky, vďaka čomu ručíme za 100% kvalitu.

Často kladené otázky / FAQ

naše odpovede

Objednávku je možné realizovať v objeme minimálne 50 x 0,3l fresh nápojov, čo je približne 150 €.

.

Fresh catering je ideálny ako zdravá alternatíva pitného režimu pre skupiny od cca 30 osôb až po veľké firemné či podnikové akcie, konferencie, meetingy, školenia či dni zdravia.

V cene cateringu je zahrnutá doprava, poháre s viečkom a slamkou. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj hostesku počas celej doby podujatia.

Zákazník si môže vybrať ľubovoľnú kombináciu ovocia a zeleniny, alebo si vybrať  priamo z kombinácii v našom menu. Ideálna kombinácia obsahuje 3-4 rôzne druhy ovocia a zeleniny, každú objednávku však komunikujeme priamo so zákazníkom vzhľadom na jeho predstavy a sezónu.

Plánujete zábavný event pre deti, detské tábory či oslavy? Ideálnou formou ako deťom počas hry dodať vitamíny, posilniť ich imunitu a pri tom byť zaujímavý je určite fresh – čerstvá šťava. Naše fresh dusíky sú vyrobené len z čistého ovocia a zeleniny a deti ich milujú. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, pridaný cukor ani farbivá, takže robíte maximum pre zdravie vašich detí. Fresh catering pre deti robíme v rôznych veľkostiach a kombinácie ovocia a zeleniny ladíme vždy s ohľadom na detský jazýček.